România-Norvegia, împreună pentru copiii Bodnariu


Musafir

/ #8102

2016-01-12 09:08

Am semnat aceassta petitie pentru ca sunt revoltata de aceste abuzuri ale unor tari asa zise democrate, care ne dau noua lectii de democratie si ajung sa ne impuna prin niste maimutoi de moment cocotati in varful politicii si tehnocratiei romanesti niste reguli aberante ridicate la rang de impunere prin legi aberante. Acesti maimutoi obedienti care nu trec prin filtru ratiunii proprii si iau cu copy-paste toate mizerile impuse de acesti occidentali lipsiti de scrupule, repetandu-ne la nesfarsit ca daca functioneaza in tarile civilizate functioneaza si la noi. Fals si va recomand sa ganditi romaneste si sa empatizati cu noi romanii, fratii vostrii si sa luptati pentru drepturile noastre , si nu sa coalizati cu acesti asasini economici si asasini de suflete. Aberantii astia democrati nu au suflet , nu stiu ce inseamna sa iubesti cu adevarat, sa tremuri si sa intelegi un suflet de copil, de adolescent, de adult de batran, Sunt lipsiti de Dumnezeu , nu cred in nimic sfant si nu au nimic sfant.