OPRITI LEGEA DARII IN PLATA ! TOT CONSUMATORUL VA PIERDE

Quoted post


Musafir

#611 Re: Re:

2016-02-08 12:15

#610: Initiator - Re:  

 Intrebarea era retorica pt ca raspunsul  rezulta din existenta petitiei.  Din pacate nu ma asteptam la un alt raspuns decat cinic, tipic bancilor.
Sa inteleg ca cealalta jumatate care putea fi salvata conform celor spuse mai sus, e mai putin importanta?

Adica sa presupunem ca sunteti informat (asa cum spuneti) deci cel putin 15 puteau fi salvati, dar sa inteleg ca sunt nesemnificativi.
Inca o dovada ca suntem  cifre pentru banci si nimic altceva.

Raspunsuri

baicu

#613 Re: Re: Re:

2016-02-08 12:44:56

#611: - Re: Re:  

 tataie lasa ne ca din astia care nu platesc intretinere si rate si se omoara e plin la stiri.eu cum pot sa platesc la salar si chirie si intretinere si toate angarale si sa cresc si un copil poate si altii.

HAI SUS !

#622 Re: Re: Re:

2016-02-08 18:29:04

#611: - Re: Re:  

 Degeaba faci pe desteptul pe aici ca nu iti iese deloc. 

1. Repet a nu stiu cata oara. Petitia nu este facuta de banci. NU ESTE !!! NU ESTE !!! Daca tot continuati sa spuneti asta inseamna ca mintiti cu buna stire, nu ca ar fi prima oara.

2. Pentru liderul sambatar al grupului vostru si postacii vostri cei care vor sa acceseze credite in viitor, cei AFECTATI de aceasta lege abia astazi au devenit persoane. Intelegi? Abia AZI ! Pana acum erau: inconstienti, betivi, someri, curve, golani, tampiti, saracii, etc. Asta poti sa vezi din atitudinea postacului vostru Jack Spintecatorul chiar de pe aceasta petitie. Abia azi intr-un articol plin de minciuni isi rupe si seful chf-istilor din suflet si spune:"tineri". Nu ma pune sa postez, cronologic, activitatea de denigrare si manipulare a postacilor pro-lege impotriva celor care vor avea de suferit, ca cred ca iti sar culorile din monitor. Asa ca incearca in alte parti manipularile cu "suntem doar cifre pentru bancheri" sau "petitie criminala" cand si voi i-ati tratat pe altii ca pe un balast, ca pe niste gunoaie care va incurca socotelile. 

3. Poate doi-trei oameni mai prostiti, dar pe mine nu ! Eu va cunosc ca pe propriul buzunar si uneori chiar v-am avertizat. L-am avertizat eu pe sambatar acum cateva zile ca o sa o pateasca din nou peste cateva zile? DA ! A patit-o azi! Acum schelalaie, cand am incercat sa ii spun ca nu tot ce zboara se mananca m-a porcait. E treaba lui, pana la urma tot la cuvantul meu o sa ajunga.