CONSTANTA NU E MAZARE

UN FRAIER CARE A PLECAT DIN CONSTANTA

/ #34 cainii latra, ursu " trece

2014-05-18 17:34

strutinschi a cel mai smecher. O sa vina in tara cand se potoleste DNA-ul.Pot sa faca fraierii 10000 de proteste. Ii doare la bascheti pe toti. Astia rad de noi de se sparg. Vor PORTUL, o SA IA PORTUL. Singurul medicament pentru ei, pentru boala lor, este pastila DNA. Adevarat, ce minti de juristi au astia, sunt acoperiti superbine. Poate pica la parnae vreun fraier , doi, din clanul lor. Sageti. Eu am incredere in DNA. Acesta este testul lor de independent la Constanta. Nu se intampla nicaieri in tara ce se intampla la voi in Constanta. Cunosc pe cineva din apropiatii lor din Constanta si stiu ca sunt beton la acte. D-aia rad de DNA tot timpul. Asteptam si noi sa vedem ce se intampla si poate ne vom intoarce la Constanta. N-am putut sa facem nicio afacere fara taxele de smecher ale lui Mazare. DNA-ul stie cati constanteni au plecat din Constanta din cauza mafiei lui Strutinschi ? Burlacu de la DNA care a fost sef la politie il pupa in dos pe Nicusor ca sa ramana in functie. Politia e tot sub ei. Am incredere in SRI si DNA. ATAT.