Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #26948

2014-01-18 18:23

Imi doresc sa conteze aceasta semnatura.
de prea multe ori am votat in speranta schimbarii in BINE a soartei ROMANIEI si s-a dovedit sa fie totul in zadar.
Referitor la independenta justitiiei pe tot parcursul anilor 1989-2013 aceasta asa zisa JUSTITIE a fost aservita politicului.In aceasta privinta va sugerez sa aduceti in fata opiniei publice din anii precedenti exemple de arestari nejustificate in probe(dar justificate politic)
IMI DORESC sa ne recastigam "Coloana Vertebrala" a ROMANULUI de altadata.
Sper ca va dati seama ce mult ar schimba mentalitatea oamenilor, daca ar termina presa si televiziunile cu CIRCUL BARFELOR si expunerea nonvalorilor ca fiind exemplul vietilor din ROMANIA.
Va felicit pe dumneavoastra cei 3 semnatari ai petitiei, de asemenea pe toti cei implicati in realizarile emisiunilor ANTENA 3, pentru toate emisiunile ce dovedesc resposabilitate si inalt profesionalism.
In mod specilal astept si umaresc emisiunile unde "POZITIVUL" primeaza, respectiv emisiunile unde sunt invitati oameni de calitate, valorosi, INVINGATORI, de mic sau mare SUCCES.
pentru ca sunt credincioasa, va voi ruga sincer si cu tarie, ca toate amenintarile sa fie anihilate
iar bunul Dumnezeu sa va protejeze si sa va insoteasca in tot locul.
cu speranta si incredere sa ne fie mult mai bine tuturor ROMANILOR
smaranda pop