Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26926 Re: Re: Re: Nu renunt....

2014-01-18 18:20

#26917: Heil Hitler - Re: Re: Nu renunt....

Dedica-i capului tau mai multa atentia...poate asa nu vei mai ramane basist, adica prost !   :)))


Musafir

#26927

2014-01-18 18:20

Nu-mi place de Basescu!!
Heil Hitler

#26928 Nu renunt....

2014-01-18 18:21

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati......credeti ca facandu-ma basist ma discreditati. eu i-am dedicat o ditamai scrisoarea unde l-am facut si prost si hot de tara.
Nu sunt nici fan antena3 (propaganda manipulatoare/ copie nazista, basistul luand locul evreului), nici fan b1, aia fiind o rusine de propaganda, nici pontist ,crinist, dd-ist etc.
Pe mine nu ma intereseaza cine conduce tara, poate sa fie si Dorel. Daca si-a dorit sa ne conduca si a fost ales, sa ne conduca. Dar daca nu ne conduce bine sa se duca dracului invartindu-se.


Puteti sa ma injurati cat vreti...scap eu tara de lepre ca voi care nu stiti decat sa injurati si sa furati. ..nu mai merge sa ne tineti gura inchisa...sa ne tineti dezbinati


Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii.o sa te contactez..Si ms tuturor celor care ma sustin si se vor alatura..;;[[]],

Musafir

#26929

2014-01-18 18:21

Nu mai scapam de acest blestem?
Am pirdut 10 ani din viata noastra bagand in seama un mascarici, suntem foarte vinovati ca l-am tratat cu seriozitate,nu am fost pregatiti sa tratam cum se cuvine un smenar.
Singura noastra scuza (fie vorba si aceasta inconsitenta) ar fi ca de fapt a reprezentat si a fost sustinut fatis de stapanii sai.
In afara de constatari mai suntem in stare si de altceva ?

Musafir

#26930

2014-01-18 18:21

va rog transmiteti felicitari si multumiri domnului victor ponta vinovatul moral al umilintei la care suntem supusi si complice a lui traian basescu
Alege numele de user

#26931 emilia

2014-01-18 18:21

Ddemisia
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#26932 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-18 18:21

#26926: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Nu renunt....

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam ! :)))

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...


 


Musafir

#26933 PLEACA MAFIOTULE

2014-01-18 18:21

PARCA SUNTEM ITALIA ACUM 25-30 ANI

Musafir

#26934

2014-01-18 18:22

JOS BASIISTI NUMAI BANI BANI DE UNDE ATATIA BANI JOS CU BASESESCU DAR CU UDREA IN FRUNTE
Mi s-a urat cu basistii astia nesimtiti !

#26935 Anti mitocan !

2014-01-18 18:22

Dragii nostri basisti batuti in cap:
sunteti asa de putini,din ce in ce mai putini ca ne doare-n cot de tipetele voastre.
Va smulgeti parul din cap ca ati ramas fara sponsorizari si viitorul vi se arata sumbru.
De cand s-a oprit robinetul de la videanu-baietii destepti din energie ati LUAT-O RAZNA PE CAMPII.Ma Bucur Obor!
In rest :TIPATI MAI TARE,ARUNCATI-VA PE GEAM ca sa va aplaudam !Am zis !

Musafir

#26936

2014-01-18 18:22

JOS BASE!

Musafir

#26937 PREA PUTINI ANTENISTI TREPANATI

2014-01-18 18:22

DESI SE VOTEAZA LA DISPERARE PROSTII VARANULUI NU SUNT DESTUI. AUDIENTA DE KK A POSTULUI DE DEZINFORMARE SI INTIMIDARE A FRAIERILOR NU LE PERMITE SA INSEMNE ALTCEVA DECAT O ADUNATURA DE ISTERICI SI SCHIZOIZI, NUMAI BUNI SA-L PUPE IN FUND PE FELIX SECURISTUL. NIMIC MAI MULT.

Musafir

#26938

2014-01-18 18:22

nici nu merita!
Mi s-a urat cu basistii astia nesimtiti !

#26939 Makakul masa-verde

2014-01-18 18:22

Dragii nostri basisti batuti in cap:
sunteti asa de putini,din ce in ce mai putini ca ne doare-n cot de tipetele voastre.
Va smulgeti parul din cap ca ati ramas fara sponsorizari si viitorul vi se arata sumbru.
De cand s-a oprit robinetul de la videanu-baietii destepti din energie ati LUAT-O RAZNA PE CAMPII.Ma Bucur Obor!
In rest :TIPATI MAI TARE,ARUNCATI-VA PE GEAM ca sa va aplaudam !Am zis !.
Heil Hitler

#26940 Re: Re: Re: Re: Nu renunt....

2014-01-18 18:22


Musafir

#26941

2014-01-18 18:22

Ia uite cine era "evanghelistul" anti rusi. Un penal spagar care lua spaga de la Gazprom cu ajutorul notariatului minune al Ioanei Basina. E binecunoscuta relatia Gazprom cu KGB, de cele mai multe ori neexistand nicio diferenta. Oricum faptul e fapt si dovada dovada.

Musafir

#26942

2014-01-18 18:23

nu inteleg cum se face ca la referendum au votat pentru demitere 7,5 milioane iar acum asa putini.Sunt de acord ca foarte multa lume de la tara nu are posibilitatea semnarii neavand calculator sau telefon mobil,insa procentajul este mult prea mic.romanii sunt lasi.

Musafir

#26943

2014-01-18 18:23

Cine ţine să nu moară
Ca orice muritor,
Nestemata lui comoară
Să ne-o lase e dator!
Cand mergem la notar sa ne treci pe testament ?:))
Muie la basisti !

#26944 Makakul masa-verde

2014-01-18 18:23

Dragii nostri basisti batuti in cap:
sunteti asa de putini,din ce in ce mai putini ca ne doare-n cot de tipetele voastre.
Va smulgeti parul din cap ca ati ramas fara sponsorizari si viitorul vi se arata sumbru.
De cand s-a oprit robinetul de la videanu-baietii destepti din energie ati LUAT-O RAZNA PE CAMPII.Ma Bucur Obor!
In rest :TIPATI MAI TARE,ARUNCATI-VA PE GEAM ca sa va aplaudam !Am zis !!

Musafir

#26945

2014-01-18 18:23

Ma alatur si acestui demers , desi practic , alaturi de camarazii mei din Timisoara sunt unul dintre initiatorii lui inca din 2011 ! Atunci am inceput sa strangem semnaturi in pietele din Romania pentru ...demiterea lui Basescu ! A cere demisia unui astfel de personaj e o chestiune retorica si mai mult simbolica , dar ea este oricum laudabila ca atitudine ! Ma...realatur !

Musafir

#26946

2014-01-18 18:23

La cimitirul de lepre si tradatori cu acest om fara tara.
Mi s-a urat cu basistii astia nesimtiti !

#26947 Anti mitocan !

2014-01-18 18:23

Dragii nostri basisti batuti in cap:
sunteti asa de putini,din ce in ce mai putini ca ne doare-n cot de tipetele voastre.
Va smulgeti parul din cap ca ati ramas fara sponsorizari si viitorul vi se arata sumbru.
De cand s-a oprit robinetul de la videanu-baietii destepti din energie ati LUAT-O RAZNA PE CAMPII.Ma Bucur Obor!
In rest :TIPATI MAI TARE,ARUNCATI-VA PE GEAM ca sa va aplaudam !Am zis !..

Musafir

#26948

2014-01-18 18:23

Imi doresc sa conteze aceasta semnatura.
de prea multe ori am votat in speranta schimbarii in BINE a soartei ROMANIEI si s-a dovedit sa fie totul in zadar.
Referitor la independenta justitiiei pe tot parcursul anilor 1989-2013 aceasta asa zisa JUSTITIE a fost aservita politicului.In aceasta privinta va sugerez sa aduceti in fata opiniei publice din anii precedenti exemple de arestari nejustificate in probe(dar justificate politic)
IMI DORESC sa ne recastigam "Coloana Vertebrala" a ROMANULUI de altadata.
Sper ca va dati seama ce mult ar schimba mentalitatea oamenilor, daca ar termina presa si televiziunile cu CIRCUL BARFELOR si expunerea nonvalorilor ca fiind exemplul vietilor din ROMANIA.
Va felicit pe dumneavoastra cei 3 semnatari ai petitiei, de asemenea pe toti cei implicati in realizarile emisiunilor ANTENA 3, pentru toate emisiunile ce dovedesc resposabilitate si inalt profesionalism.
In mod specilal astept si umaresc emisiunile unde "POZITIVUL" primeaza, respectiv emisiunile unde sunt invitati oameni de calitate, valorosi, INVINGATORI, de mic sau mare SUCCES.
pentru ca sunt credincioasa, va voi ruga sincer si cu tarie, ca toate amenintarile sa fie anihilate
iar bunul Dumnezeu sa va protejeze si sa va insoteasca in tot locul.
cu speranta si incredere sa ne fie mult mai bine tuturor ROMANILOR
smaranda pop

Musafir

#26949

2014-01-18 18:24

Au turbat basistii, nu stiu ce sa mai faca si ce ordinarii si minciuni sa mai scrie, speriati ca stapanul lor se va duce dracu', si ei impreuna cu el.

Musafir

#26950 Re: PREA PUTINI ANTENISTI TREPANATI

2014-01-18 18:24

http://karikaturapolitika.files.wordpress.com/2012/06/voiculescu-gadea.jpg...

#26937: - PREA PUTINI ANTENISTI TREPANATI

SA V-O TRAGA VARANUIL LA TOTI DOBITOCII CA DUPA AIA LA PARNAIE I-O VOR TRAGE LUI ALTII. ACOLO VA FI SI EL TRUFANDA.