Respectaţi Legea Educaţiei Naţionale la UMF Tg. Mureş!

SISSY

/ #1413 MIERT ???

2012-03-25 07:32

Az elozo hozzaszolasom ROMANUL irtam, mert eloszor azt hittem csak igy lehet hozzaszolni , de orulok neki legalabb mindenki erti !

Jo par evvel ezelott Edesapam eletet Dr Ur mentette meg, friss egyetemi vegzos orvoskent. Mi akkor nem neztuk , hogy ROMAN vagy MAGYAR, hanem melysegesen halasak voltunk neki azert, hogy visszahozta ot a halalbol.

CRED CA NICI UN ROMAN SOVINIST NU SI-AR LASA PARINTELE SAU COPILUL SA MOARA NUMAI PENTRU CA DOCTORUL ESTE MAGHIAR ???? NU DRAGII MEI ROMANI ??? DECI, DE CE NU PUTETI TRAI IN PACE SI LIBERTATE, ARMONIE ?
LA CE VA AJUTA TOATE ACESTEA. STIATI CA TOATE SENTIMENTELE NEGATIVE, CA URA, DISPRETUL, INVIDIA SE RETURNEAZA ASUPRA FAMILIEI, SATULUI, ORASULUI TAU ?? DESTEAPTA-TE ROMINE !
SINTEM RUSINEA LUMII ! TOT GLOBUL RIDE DE NOI, CA NE CERTAM SI LUPTAM PENTRU UNA TONTERIE CEA CE ESTE SCRIS NEGRU PE ALB DE LEGE.

SA NE FIE RUSINE !

Draga Magyar Testvereim !

Nektek csupan annyit tudok uzenni, hogy buszke vagyok ratok, amiert a szitkozodasra baratsagos szavakkal valaszoltok. Ez a leheto legokosabb dolog es feltetel nelkuli szeretetet kuldeni nekik, barmennyire is nem konnyu, ugyanis ezzel lehet oket gyengiteni es jobb belatasra birni.
Legyunk minel tobben jelen ugyanabban az idoben ahogyan a zsidok teszik milyen sikeresek es szerencsesek) es osszpontositsunk mindannyian ugyanarra, hogy mar mukodik is az a jog szerint jaro MAGYAR TAGOZAT.

Mi a csoportunkban meg mielott megkaptam volna a felhivasotok, mar dolgoztunk ezen.
GYERTEK ES ADODJON OSSZE AZ AKARAT ES A SZERETET ENERGIA ! LEGYUNK MINEL TOBBEN EGY IDOBEN !
Az online, nemzetkozi magyar csoport neve, mely a Csiksomlyoi Maria Edesanyank keresere, sugallatara jott letre es az o iranyitasaval mukodik,rajtam, Kovesdi Judit,keresztul, A Magyar Szent Korona Kozosseg, ahol a vilagban szetszort Magyarok talalkoznak (Uj Zelandtol, Erdelyig, Felvidektol-Amerika,Ausztraliaig ! http://bit.ly/MINDENKIT-VARUNK-SZERETETTEL - gyertek es talalkozzunk minden este OTTHONI IDO szerint 21.00 orakor ! Amugy is folyton osszefogasra es EGY - SEG-be hiv bennunket Maria Edesanyank. HAT ITT AZ ALKALOM, HOGY MEGMUTASSUK AZ ERONKET ! MI SEGITUNK A VILAG KULONBOZO PONTJAIN ELO MAGYAR TESTVEREITEK !

Tartasunk ki es batorsag a vegsokig.
Szivunk minden szeretetete a tietek es lelekben veletek vagyunk es kuzdunk ! EMLEKEZZETEK ! MINDEN ESTE 21.00 ORA ! NAGY SZERETETTEL VARUNK !
MEDITACIO AZ ORVOSI EGYETEM MAGYAR TAGOZATAERT, AHOL AZ EGIEKET IS SEGITSEGUL HIVJUK ! HIGGYETEK EL MUKODIK !