Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

MORTII LOR, DAR MORTII NOSTRIIIIII....???...???
Musafir

/ #30158 MORTII LOR, DAR MORTII NOSTRIIIIII....???...???

2014-12-03 08:48

Ion Cîlea: „Nu mă duc eu să pup fiecare babă, vin ele la mine să mă pupe"

 

Bocetele si paralizarea judetului se va desfasura exact cum a lasat acest personaj si multi altii ca el cu limba otravita, poate ne aude si Persu, Cornoiu..etc.

Presa il descrie ca pe un erou cazut la datorie, asta pentru ca asa a lasat cu limba lui moarta si otravita sa se creada, el a fost un nemernic otravit sa franeze si obstructioneze viata in judetul Vilcea  la fel ca Nicolescu din judetul  Arges,  TOATE ACESTEA PENTRU OBSESIA LUI COMUNISTA PSD ( PCR ACEEASI INFECTIE )

Iesirea din scena vietii a unui cadavru planuit din timp ca sa iasa pe usa Consiliului Judetean cu picioarele inainte si cu fanfara, urmata de paralizarea vietii municipiului si  doliu impus pe linie de partid, bocitoarele fiind garantate si asteptate la mortul care din dorinta sa sa fie cel ce a fost dar a distrus exact Oltchim care a mancat si hranit familia sa si la facut ceea ce a fost, aruncat ca o otrava vie in istoria judetului cu alte otravuri pe langa el. Acest personaj nu merita decat un Dumnezeu sa-l ierte, OLTCHIMUL NU-L IARTA si NICIUN DISPONIBILIZAT PENTRU MINCIUNILE, DETURNARILE DE ADEVAR SI TOATE FAPTELE LUI..., CARE LE-A ADUS EL SI CEI DE LANGA EL.

AM SCRIS PENTRU MEMORIA COLEGILOR NOSTRII CARE AU DECEDAT SI AU SPERAT CA LI SE VA FACE LUMINA PENTRU SALARIILE LOR SI PENTRU COLEGII NOSTRI IN GREAUA SUFERINTA CARE SUNT PARTASI LA DISTRUGEREA OLTCHIM CU VOIA ACESTUI psd ODIOS SI NIMICITOR.

DUMNEZEU  SA-I ODIHNEASCA PE COLEGII NOSTRI OLTCHIM SI PACE FIE LOR IN CERURURI!!!

PENTRU SUFERINTA CELOR DECEDATI SI CELOR VI CARE AU SUPORTAT SI SUPORTA SOARTA DOVEDITA DE INCALCAREA VIETII PRIN INVECTIA LIMBII LUI ION CILEA SI ALTORA CA EL, MARSSSSSSSSSSS LA LADA DE GUNOI A ISTORIEI NEGRE OLTCHIM.