Abuzurile din Romania trec oceanul

musafir

/ #21049

2014-01-12 12:47

Ma '' BASISTILOR''..............nu mai postati poze aiurea ...se vede ca o sa crapati cand nu va mai fi ''DICTATORUL''..........daca ...''VOICULESCU'' ......a furat sa se duca la puscarie ...nu am nimic contra dar sa nu se fabrice dosare....nu cunosc dosarul si nu comentez....sunt impotriva celor care fura .....dar sa fim oamenii si sa nu mai postam imagini care va caracterizeaza pe voi...''BASISTI''....sunte-ti din ce in ce mai putini si de aceia va ofticati...ati pierdut teren mult cand ati vazut ca ''DICTATORUL''.....fura si aduna de partea lui...dragilor e timpul sa va treziti....nu vedeti ca va face de ras?...oare cand va treziti ?....a batut un copil si nu a recunoscut, a vandut FLOTA si nu a recunoscut, si-a dat casa in MIHAILEANU, a dus TRANSPORURILE de rapa, a zis ca nu ne trebuie autostrazi ca el circula cu elicopterul, a cumparat pamant....oare chiar nu va intrebati de unde toate astea dintr-un salar de bugetar?......dragi romanii va stiam mai dezghtati si sa nu tine-ti cu hoti........cine mai tine cu ei .....PORA, CARTIANU, CRISTOIU, TURTURICA, PAPICI....sunt prea murdari sa sa-i bagam in seama....mai e un pic si ii vor slavi pe alti...asa sunt ei nascuti sa faca......ne-am saturat de hoti, mincinosi ....LA PUSCARIE CU EI.........cine a gresit sunt de acord sa plateasca dar nu cu inchisoare ca sa-l mai tinem pe banii nostri si sa ne de-a la CEDO ca nu are conditi, probabil crede ca merge la distractie ........sa se confiste averea la toti...chiar si lui VOICULESCU daca a furat........asa ca nu tin cu nimeni....vreau sa fie o tara curatata de hoti..........nicaieri in lume nu pot spune ca nu se fura.........dar la noi e JAF NATIONAL....nu mai au rusine si nici frica....dragi romanii vede-ti cum acei care au furat se duc pe rand la puscarie....nu va fie teama ca scapa....teama noastra e ca nu vom mai prinde acei anii in care sa zicem ca traim intr-o tara curata......au ajuns pensionarii si chiar oamenii bine sa scurme in gunoaie pentru o bucata de paine...............doamne ce tara bogata am avut si oamenii frumosi si bunii la suflet o parte.......acum se vad cei rai.....dar sa nu ne mire cand in fruntea tari avem un chior si un betiv.........asa conducator avem...asa tara am ajuns............as pleca din tara asta dar sunt prea patrioata si nu o sa plec pentru clica lui....MAI E UN PIC DE ASTA FACE CE FACE...STIE CE IL ASTEAPTA....NU VA SCAPA ORCAT DE MULTI ARE IN CLICA LUI....CAND NU VA MAI FI SE VOR DA DE PARTEA NOASTRA......DACA NU VOR PLECA ODATA CU EI..........LA PUSCARIE CU EI