Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

VreauSaStiu

#3001 JOS NEMERNICUL MAFIOT !

2014-01-16 20:29

Demisia? V- a lasat cumva impresia de demnitate ? Iluzie optica !
Trebuie debarcat fortat ! NUMAI VREAU sa-i intretin EU, pe el si toata clica lui abjecta ! Sa le fie confiscate bunurile - furate de la noi toti - si sa fie redate celor oropsiti !

Musafir

#3002

2014-01-16 20:29

da doresc cel mai mult acest lucru .pacat de actuala guvernare ca nu asculta glasul poporului.

Musafir

#3003

2014-01-16 20:29

Să se facă dreptate!!!!

Musafir

#3004

2014-01-16 20:29

Nu am nici o speranta ca cel mai mare ticalos din istoria romanilor ar avea obraz in loc de soric si va avea minima demnitate sa isi dea demisia. Nu, javra ordinara nu are nici un atom de onoare, semnez aceasta petitie doar ca sa il scuip in obraz pe acest dusman al romanilor si tradator de neam.

Musafir

#3005

2014-01-16 20:29

FAPTUL CA SE POARTA CA PE MOSIA TATALUI SAU DE FACE CE VREA SI CU CINE VREA ,CUM SA NU TE SIMTII JIGNIT ,CUM SA NU TE SIMTII JIGNIT CIND NU TE BAGA NIMENII IN SEAMA CIND ESTI IN SPITAL SI STII CA ESTII IN TARA TA CE ESTE CONDUSA DE UN INPOSTOR CUM BINE ZICETII LA ANTENA 3 CU TOATA ECHIPA LUI FELIX CUM ZICE BASESCU .....VA IUBIM

Musafir

#3006

2014-01-16 20:29

Este timpul ca excrocii si nesimtitii sa ne lase in pace alaturi de toti pupincuristii lor.

Musafir

#3007

2014-01-16 20:29

Jos CLANUL Basescu!
robotu

#3008 Urare de "buna " plecare

2014-01-16 20:29

Te-am suportat destul, nu ai facut nimic pentru Statul Roman, ai semanat doar ura si acum cu asta te alegi; te uram si nu vrem sa te mai vedem decat dupa gratii. Du-te si lasa-ne, ca ne-ai mancat viata !

Musafir

#3009

2014-01-16 20:29

felicitări! mult succes!

Musafir

#3010

2014-01-16 20:29

DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!; DEMISIA, CA NE-AM SATURAT!
… de un milon de ori, de sapte milioane, de o suta de milioane de ori, semnam pentru DEMISIA sceleratului!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 20:29



Musafir

#3012

2014-01-16 20:29

Ar fi timpul ca sa scapam odata de aceasta persoa na toxica pt.RO,care nu cunoaste ce este rusinea si care ne-a facut de ras peste tot in lume pe unde l-au purtat pasii...de pitic subdezvoltat...!
A sosit timpul ca acest lucru sa fie impus pt.a 2-a oara de poporul acestei tari care l-a rabdat peste poate,intrucat nici votul dat de cele 7,4 mil.cetateni a-I acestei tari nu l-a putut deter mina sa plece apeland la.."serviciile"corupte ale UE. Nu mai avem timp de pierdut cu aceasta capusa care s-a infiltrat in fiinta noastra na tionala cu sprijinul celor mai abjecte scursori umane ale tarii noastre si ne-a intors 20 ani,la sandu-ne in continuare - pe cap - o datorie imen sa si un sstem cu adevarat ticalosit,creatie dia bolica ce ne va da de furca ani in sir de acum in colo...! Doamne ajuta si aceasta tara,care merita o soarta mai buna...!

Musafir

#3013

2014-01-16 20:29

continuati santem alaturi si va sprijinim

Musafir

#3014

2014-01-16 20:29

Sunt un cetatean simplu si am avut incredere in institutia prezidentiala mai ales cind presedintele declara public,,Sa Traiti Bine''si constat ca se referea probabil familiei si,,baietilor destepti''mi se face greata cind il vad pe ecranul televizorului...ar fi multe de spus...va multumim pentru opurtunitatea de a ne exprima punctul de vedere...sa mearga pe mare...sau pe tractor la Nana cu ficasa...nu mai am incredere intr-un om care ma mintit .

Musafir

#3015

2014-01-16 20:29

Acest individ este o bataie de joc pt. Romania. De la Decebal incoace nu a existat un conducator atat de odios.

Musafir

#3016

2014-01-16 20:29

Bravo Antena 3, va sustinem si speram sa facem impreuna ceea ce trebuie facut Ö lume normala", am crezut ca Ceausescu a fost ceva inegalabil, dar iata ca spre disperarea multora, Basescu si acolitii lui si in special familia, l-a deposit.

Musafir

#3017

2014-01-16 20:29

jos basescu !!!!eu va multumesc !!!!

Musafir

#3018

2014-01-16 20:29

Nu mai putem suporta domnia acestui peronaj atat de prost crescut,lipsit de orice urma de educatie,bisnitar si profitor fara limite,fara limite in dorinta de imbogatire.Acest ins calca in picioare orice urma de umanitate,isi distruge tara si poporul fara scrupule.Ne rugam la Dumnezeu sa-si intoarca fata catre noi,sa ne scape de diavol.

Musafir

#3019

2014-01-16 20:29

Nu iti poti bate joc de copii tai prin ai cocota in posturi publice unde se fac de ras in mod sistematic prin mediocritatea lor.
Doar o minte diabolica si un comportament de gainar pot admite asa ceva, iar acest individ se vrea a fi om de stat.
Rusine!

Musafir

#3020

2014-01-16 20:29

Aceasta demisie ar trebui sa o ceara toti romanii!

Musafir

#3021

2014-01-16 20:29

Ce parlament avem?ai platim degeaba.De ce nu dau o lege pt.raspunderea judecatorilor?De ce trebue sa platim noi pt. deciziile lor gresite?

Musafir

#3022

2014-01-16 20:29

HUOOO ! Afara Basescu !

Musafir

#3023

2014-01-16 20:29

este prima oara desi va urmaresc de ani de zile cand simt nevoia efectiv sa va scriu. va multumesc pt tot ce a-ti facut in acesti ani, fiind singura voce adevarata a poporului roman. de acum inainte e randul nostru sa luam atitudine, imi pare rau sa spun dar timpul vorbelor a trecut, e timpul urmatorilor pasi: nesupunerea civica , iar daca nici aceasta nu da rezultate indepartarea fizica a acestui criminal si a clasei politice ce a creat acest stat mafiot.computerul numit Romania ii trtebuie un RESET, trebuie restartat.Bafta noua tuturor romanilor, al d-voastra Ciprian Ghita

Musafir

#3024

2014-01-16 20:29

jossss basescu demisiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Musafir

#3025

2014-01-16 20:29

demisia !!!! demisia !!!! dl basescu aveti bunul simt si demisionati .