România-Norvegia, împreună pentru copiii Bodnariu


Musafir

/ #8374

2016-01-12 10:18

Am semnat aceasta petitie cu dorinta de a se face dreptate acestei familii minunate de la care nu numai cei de la Barnevernet au de invatat ci chiar si noi ceilalti. Cu toate ca nu cunosc personal aceasta familie cred ca sunt o familie exemplu asa cum a randuit Dumnezeu sa fie familia pe pamant. Deasemenea ar trebui sa fie data exemplu pentru toata Europa care a ajuns in cea mai adanca decadere morala si spirituala, pentru care va plati foarte scump cat mai curand. Cred ca de aceea a si ingaduit Dumnezeu ca aceasta drama sa se intample in aceasta familie. Nu oricine este pregatit sa treaca prin asa ceva. Sunt convins ca Dumnezeu va face dreptate acestei familii scumpe insa la timpul si in modul hotarat de El. El are planul Lui si niciodata nu da gres. Dumnezeu sa-i binecuvinteze si sa-i rasplateasca cu viata vesnica , la fel si pe dumneavoastra pentru tot ceea ce faceti pentru ei. Haideti sa nu ne oprim si sa mergem pana la capat orice ar fi si ori cat ne-ar costa. Nu cred ca exista un pret prea mare orisicare ar fi acesta. Doamne ajuta, Doamne da izbanda insa sa nu uitam nici o clipa sa facem ceea ce este cel mai important lucru (rugaciunea).