Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

JOSCUEL

/ #2602 JOS BASESCU

2014-01-16 20:24

Sunteti extraordinari ,domnilor de la Antena 3.Tot dvs. si noi ,pamanteni cu credinta in Dumnezeu ,sa facem ce-o face ca sa se termine odata cu aceasta mizerie ,care MIROASE pana in cele mai indepartate colturi ale tarii.Pe mine Justitia m-a furat.Judecator Basist mi-a ras in fata ,dandu-i dreptate raufacatorului,pe mine in tara mea ,ungurii mi-au luat afacere si m-au lasat in strada si procurorii tin in sertare si acum plangerile noastre penale.Pe mine si familia mea m-au umilit de multe ori ,cei care se stiau cu spatele acoperit si m-am intors din Finlanda in urma cu 15 ani ca sa traiesc si sa muncesc aici in tara asta pe care o iubesc.De data aceasta , va rugam mult sa ne tinem toti tari si UNITI ca sa reusim ODATA pentru TOTDEAUNA.DUMNEZEU acum e cu noi ,ne vegheaza si vrea ADEVARUL pe toate rutele.Ce blonde,ce mai ,hai sa nu mai lasam cucuoane infoaiate sa faca misto de oamenii corecti.Hai gata ,vi s-a terminat si mandat demult si pe bune ...ati MANCAT destul de sub pielea noastra.Dumnezeu cu noi cu toti si cu Dreptatea.Gata ....rezolvam.Va iubesc ,pe toti ,voi romanii de bine ,curati la suflet ,tine-ti aproape sa reusim.Maria Palliu