Petitieonline.com

Vrem un punct în plus la chimie

Elevii clasei a 11-a B, de la liceul Alexandru cel Bun din Gura Humorului, Suceava, diriginte Hojbotă Rodica, doresc mărirea notei din ultimul test la chimie, desfășurat în data de 25 mai, orele 8:00 - 8:50 cu un punct. Ținem să precizăm faptul că vom ține cont dacă ni se va asculta cererea și ne vom pregăti mai bine anul următor.


Elevii clasei a 11-a B
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Elevii clasei a 11-a B va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU


Trebuie să verificăm că ești om.

Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:




Publicitate plătită

Petitieonline.com va promova această petiție către un număr de 3000 persoane.

Aflați mai multe informații...