Petitieonline.com

Locatie ,,21 Decembrie 1989’’, ,,Colegiul Tehnic Anghel Saligny’’

Această petiție solicită dreptul elevilor de la liceele tehnice de a avea o locație a lor. Toate liceele tehnice încep să fie îndepărtate de centrul orașului către periferie, pentru a putea muta liceele teoretice în locul lor. Un exemplu este Colegiul Tehnic ,,Anghel Saligny''. Un liceu care educa, susține elevii, un liceu care apare în ziare datorită ratei de promovabilitate la Bacalaureat, un liceu unde implicarea profesorilor și elevilor nu este suficient de apreciată suficient. Profesorii și elevii Colegiului merită să se întoarcă la vechiul lor sediu de pe ,,21 Decembrie 1989"!


Consiliul elevilor Ctas
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Consiliul elevilor Ctas va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.

Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri: