Petitieonline.com

Prelungirea dosarului pt scoala de soferi

Datorită situației actuale in care examinatorii lipsesc cu desăvârșire, examinările se țin doar pe baza de programare după 3-4 luni de la finalizarea orelor de conducere, va Invit sa semnați prezenta petiție pentru a se prelungi dosarele cursanților.

NU E NORMAL SA PLĂTEȘTI ANUAL SCOALA DE ȘOFERI

NU E NORMAL SA REFACI TOATE ACTELE, ANALIZELE MEDICALE ȘI RESTUL PE BANII TAI DIN INCOMPETENTA drpciv de a se organiza și a angaja oameni.

Vrem ca valabilitatea dosarului pt scoala de șoferi sa fie prelungit la 2 ani!

Va rog sa semnați petiția și sa o dați mai departe la cât mai multă lume.


Christian Erwin
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Christian Erwin va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:
Am cel puțin 16 ani și accept politica de confidențialitate a acestei petiții.