Petitieonline.com

Menținerea pragului de 60% în cadrul examenul de Rezidențiat 2023

Se dorește menținerea pragului de 60% al examenului de Rezidentiat, ținând cont de faptul ca anul trecut din cauza dificultății ridicate a fost nevoie de o a doua sesiune de Rezidentiat. Considerând dificultatea la cel puțin același nivel, din dorința organizatorilor de a spori calitatea actului medical, anul acesta vor ramane extrem de multe locuri neocupate.

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Felicia va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:
Am cel puțin 16 ani și accept politica de confidențialitate a acestei petiții.