Petitieonline.com

Instalarea unui semafor la trecerea pietonala Straseni zona podul Volocii ( salcii)

Stimați Straseneni va rog sa susțineți aceasta petiție pentru instalarea unui semafor și o camera video la trecerea de pietoni podul Volocii zona salcii unde in data de 02.02.26 sa produs un grav accident in care fata mea a suferit multiple traumatisme grave iar prietenul ei Daniel de 14 ani a decedat , nu este prima tragedie la aceasta trecere cu 4 benzi la care ar fi fost necesar demult un semafor pentru a preitimpina o tragedie . Va rog sa susținem petiția pentru siguranța copiilor noștri și a tuturor cetățenilor . Cu respect Dubceac Valeria


Dubceac Valeria
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Dubceac Valeria va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.

Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri: