Petitieonline.com

50% pentru studenți

Scopul acestei petiții este de a aduna semnături pentru ca studenții Timișoarei să beneficieze de o reducere de 50% la abonamentele Timpark. Dorim ca, ulterior adunării semnăturilor, să mergem în Consiliul Local al Municipiului Timișoara pentru a obține această reducere!

 


Liga Studenților Social Democrați Timiș
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Liga Studenților Social Democrați Timiș va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU


Trebuie să verificăm că ești om.

Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri: