Respectati autonomia universitara la UMF Tg-Mures!

Quoted post


Musafir

#3028 Re: vezi asta este diferenta intre neamul vostru care uraste pe toata lumea care nu este roman si

2012-03-18 19:31

#23: -

vezi aceasta este diferenta intre  neamul vostru  romanesc ,care uraste  pe toata lumea  care nu e romanesc si  neamul nostru  maghiar care este tolerant si stilat;nu -i uraste nici pe dusmanii ,neciopliti ca tine.Un maghiar in opinia ta bolnava"sobolan";

Raspunsuri


Musafir

#3098 Re: Re: vezi asta este diferenta intre neamul vostru care uraste pe toata lumea care nu este roma

2012-03-18 21:07:38

#3028: - Re: vezi asta este diferenta intre neamul vostru care uraste pe toata lumea care nu este roman si

Voi sunteti rai, mereu ati avut ceva impotriva romanilor care si-au dat si camasa de pe ei sa fie bine pentru toata lumea, si cu toata lumea, asa prosti si nestilati cum suntem, am avut grija de toti in sensul bun, tara noastra a fost si este leagan pentru toata lumea si acum va bateti joc de noi, din cauza ca nu ne mai iubesc proprii nostri alesi!!!


Musafir

#3115 Re: Re: vezi asta este diferenta intre neamul vostru care uraste pe toata lumea care nu este roma

2012-03-18 21:56:27

#3028: - Re: vezi asta este diferenta intre neamul vostru care uraste pe toata lumea care nu este roman si

Nu stiu cum poti sa spui ca maghiarii sunt toleranti atata timp cat romanii i-au tolerat pe maghiari in Transilvania de sute de ani! Am tolerat si toleram in continuare placute biligve, scoli si licee in limba maghiara, sectii in limba maghiara la toate universitatile noastre, faptul ca in magazine ti se adreseaza cu "Tesek" si doar apoi cu "Poftim", toleram faptul ca exista un partid maghiar care ia decizii in Guvernul Romaniei. Mie mi se pare ca suntem foarte foarteee toleranti.

Demonstreaza-mi, te rog, ceea ce ai spus pentru ca eu pot sa-ti demonstrez ca noi romanii suntem foarte toleranti si asta se vede foarte usor daca ai citi o carte de istorie. Astept demonstratia ta ca in toata istoria Ungariei si voi ati fost cel putin la fel de tolerani cu romanii!